Steam Hesabının Fiyatını Hesaplama

admin

Administrator
Yönetici
Admin
Katılım
15 May 2020
Mesajlar
178
Tepkime puanı
297
OT Lira
1,365
Oyun
Metin2
steam.jpg


Popüler oyun platformu olan steam'de hesabı olmayan yoktur. Peki steam hesabınız kaç para ediyor? Bu merak edilen soruyu sizler için cevaplayacak ve steam hesabınıza değer biçmenize yardımcı olacak bir site tanıtacağız.

Steam Database ( ) adlı sitede hesabınızın değerini TL, Euro, Dolar veya diğer para birimlerince hesaplayacabileceksiniz.

Steam Hesabınızın Değeri Nasıl Hesaplanır?

1.Adım: siteye giriş yapıyoruz.

2.Adım: Yukarıda yer alan menüde "Calculator" butonuna tıklıyoruz. ( )
steamhesapdegeri1.png


3.Adım: Steam ID'nizi işaretli alana girdikten sonra enter tuşuna basın.
Not: Steam oyunlarınız herkese açık görünümde olmalı. Bunu steam gizlilik ayarlarınızdan herkese açık yapmayı unutmayın.
steamhesapdegeri2.png


Sonuç:
steamhesapdegeri3.pngYukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra son görselde de görüldüğü gibi tahmini bir fiyat karşınıza çıkıyor "Products" sekmesinden sizde oyunlarınızın fiyatlarını toplayabilirsiniz. Son görselde görmüş olduğunuz "1442 TL" bizim test ettiğimiz hesaba ait tüm oyunların indirimsiz saf fiyatlarının toplamıdır. "589 TL" ise hali hazırda bugün indirimde olan oyunlarla mevcut hesap değeridir, ancak tabi ki saf hesap değeri 1442 TL olup sitenin size tavsiyesi 589 TL ve 1442 TL arasında bir rakam tahmin ediyor. Bizim tavsiyemiz ise Max. fiyattan %10 keserek fiyat biçmenizdir. Bu şekilde hesabınızın değerini öldürmeden doğru bir fiyat biçmiş olursunuz, sonuçta indirimler birer fırsattır aslolan her oyunun normal fiyatıdır.

Steam Hesabımı Güvenle Nasıl Satarım?

Steam hesabınıza bir fiyat biçtiğinize göre tavsiyemiz; üzerinden ücretsiz ilan oluşturarak müşteri beklemenizdir.
 
Son düzenleme:

Sponsor

Üst Alt