pubg mobel lite

dios

Yeni Üye
Üye
Katılım
23 Eyl 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
OT Lira
3
Oyun
pubg mabel lite
pubg mobel lite hile
downikon.png


Son zamanlarda battle royale oyunu çok fazla tercih edilen oyunlar arasında bu battle royale oyunlarının başınıda pubg çekmektedir. Steamda çok fazla pahalıya satılan oyunun 82tl gibi bir fiyatı mevcut. Hem fiyat konusundan hemde çok güçlü bir bilgisayar isteyen oyunun oyuncuları bu nedenle pubg mobilei daha çok tercih etmektedir.
PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu yani herkesin de kısaltılmaşını kullandığı pubg oyunun mobile versiyonunda oynamak ücretsiz ve hesap açımı oldukça basit olduğu için oyuncular pubg mobile hilesi 2019 arayışlarına giriyor. Önceki yazımızda pubg mobilde hile yapmak isteyenler için adamları görme hilesini paylaşmıştık bu yazımızda da Pubg Mobile Uc hilesi 2019 hilesini sizlerle paylaşıyoruz. Programın kullanımı oldukça basittir.
pubg-mobile-uc-hilesi.png

Pubg mobile uc hilesi yapma programı sizden ek olarak giriş yaptğınız hesabınız kullanıcı adını ve şifresini isteme gibi bir durumu bulunmuyor bu nedenle tamamen güvenli şekilde pubg mobile uc hilesini yapabiliyorsunuz. Programı aşağıdaki linkten indirdikten sonra kurun ve masaüstünüze gelen kısayolu çalıştırın. Programı çalıştırdığınızda yukarıdaki resimde olduğu gibi bir program karşılayacak sizi. Biliyorsunuz ki pubg deki isimler herkeste farklı yani aynı isimde başka bir hesap oluşturulamıyor. Bu demek oluyorki sadece karakterinizin adınızı girmek programın sizi bulmasına yetecektir.
Porgrama karakterinizin adını girdikten sonra kaç uc istiyorsanız seçim yapın ve göndere basın. Çok fazla uc göndermemeniz de fayda var belli etmeden az olarak farklı aralıklarda gönderme yapın. Çok fazla gönderme yaparsanız pubg yapımcılarını zarara sokacaktır ve hesabınızı engelleyeceklerdir.
(İnecek Dosya: PUBG Mobile UC Hilesi 2019 100 Çalışan Güncel Programı )
Dosya Güvenli


downikon.pngEtiketler: , pubg mobil uc hilesi 2019, Pubg Mobile hilesi 2019, pubg mobile para hilesi, pubg mobile sınırsız para hilesi, pubg mobile uc hilesi

 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Sponsor

Üst Alt