Metin2 Pvp Server Açanlar Dikkat! Vergisiz Server'dan Para Kazanma!

hileciyiz

Moderator
Yönetici
Moderatör
Katılım
15 May 2020
Mesajlar
24
Tepkime puanı
853
OT Lira
923
Oyun
Metin2
Herkese selamlar,

Yaklaşık birkaç yıldır Türkiye'de bu tür sosyal medya kazançlarına gelen vergi cezalarını hepiniz duymuş ve görmüşsünüzdür.

Ağır vergi cezaları ödemek yerine yapabileceğiniz bir yöntem daha var ve bu en etkilisi.


Oyunlarınızda aracı şirketleri (payreks,paywant gibi) kullanmak yerine kullandığınız web panellerde bulunan "Ep Kuponu" sistemi ile satış sitelerine Ep Kuponu koyabilirsiniz.

Ep Kopunu nedir bilmeyenler için :

Yönetim panelinizden Ep Kuponu aktif edebilir ve bunu çoğaltabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse satış sitelerine 100 Tane 500EP kuponu koydunuz.

Satış siteleri sizin için Ep Kopunlarını satıyor ve size kesintisini yaptıktan sonra anlaşmanızda olan parayı gönderiyor.

Oyuncu Ep Kuponu ile oyununuzun panelinden kupon kullan seçeneği ile siteden aldığı kodu kullandığında hesabına kupona belirlediğiniz miktarda EP geçmektedir.

Wmcp den tutun güncel panellere kadar hepsinde EP Kuponu sistemi yer almaktadır fakat çok az insan bunu bilmektedir. (WMCP de eklentiyi aktif ettiğiniz takdirde KUPON sistemini çalıştırabilirsiniz.)

Eğer herhangi bir şekilde sorun yaşarsanız ifadenizde sosyal medyada elde ettiğiniz ürünleri harçlık olması için satışa çıkardığınızı sunabilirsiniz.

Şirket kurmak istemeyenler ve vergi cezası ödemek istemeyenler bu şekilde EĞLENCE için kurmuş oldukları sunucuda bağış veya ödeme alabilirler.

Ep Kupon'larını en güncel satabileceğiniz site :
Ayrıca itemhesap.com'da metin2 pvp sunucuları için şu anda %0 komisyon kampanyası var. Yani ne satarsanız onu kazanıyorsunuz herhangi bir ek ücret yok.
 

Sponsor

Üst Alt