TR Metin2 Hile, Metin2 7x Hilesi Güncel Exp Botu

hileciyiz

Moderator
Yönetici
Moderatör
Katılım
15 May 2020
Mesajlar
23
Tepkime puanı
753
OT Lira
784
Oyun
Metin2
metin2 hile
Metin2 hile konusunda son zamanlarda çok fazla talep oluyor. Bizler de bu talep sebebiyle sizlere hakkında bilgi vereceğiz. Bu hile oyun içerisinde sizlere yardımcı olacaktır. Özellikle son zamanlarda oyuncuların en büyük taleplerinden bir tanesi olan bu hileyi sizler de indirmek istiyorsanız hemen aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.


Metin2 Hile, Metin2 7x Mod Hilesi, Güncel Oto Toplama, Balık Botu
Bu hilenin en büyük özelliklerinden bir tanesi otomatik olarak kasılma özelliğidir. Bu özellik sayesinde istediğiniz zaman otomatik olarak kasılabilir ve kolay bir şekilde seviye atlayabilirsiniz.
Metin2 Hile Özellikleri

 • Yang Hilesi ( Otomatik Toplama )
 • 7x Mod Hilesi
 • Çekme Hilesi
 • Otomatik Vurma
 • Güncel Balık Botu
 • Otomatik POT
 • Hızlı Vurma
 • Hızlı Koşma
 • GM Dedektörü
 • Exp Bağışı
 • Metin Taşı DedektörüNasıl Çalışır?
Dosya içerisinde de yazılı anlatım mevcut.gmrtr.py ne işe yarar?
Hileyi indirdikten sonra helixteam.py şeklinde bir dosya göreceksiniz. Oyun içerisinden;

komutunu genel pencereye yazdığınız anda bu sistem aktifleşir ve hilenin extra özellikleri ile karşılaşırsınız.
Bu özelliklerden bir tanesi ise uzaktaki slotu yakına çekmedir ve çok fazla işe yaramaktadır.
Güncelleme Nasıl Yapılır?

Metin2 Hile güncellemesi her ayın belli günleri yapılmaktadır. Güncelleme yapıldığında hile sizleri oyundan attırır veya belli başlı problemler yaşayabilirsiniz. Oyundan atıldığınızda bu konumuza göz atarak yeni sürümü indirebilirsiniz. Konu başlığında güncelleme tarihi yer almaktadır. Güncelleme tarihi değiştiğinde aşağıdaki linkten yeni sürümü indirerek aynı şekilde kurabilirsiniz. Hilenin içerisinde chat hack, Metin2 7x ve otmatik mesaj hilesi bulunmaktadır. Bunları sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.
Yardıma Mı İhtiyacın Var?
Metin2 Hile hakkında yardıma mı ihtiyacın var? Metin2HACK olarak, sana ücretsiz olarak yardım edebiliriz. Ayrıca sormak istediğin her türlü konudaki sorularını bu konu altından yorum yaparak cevaplatabilirsin. Metin2HACK sitesi tamamen ücretsizdir ve tamamen ücretsiz şekilde bilgi paylaşımı sunar. Bizler ücretsiz hizmet verirken sizler de reklamlarımıza tıklayarak bize destek olabilirsiniz. Bu hilenin içerisinde balık botu, exp bot, çekme hilesi ve spam bot bulunmaktadır. Özellikle otomatik pm botu oyuncuların genel olarak en çok talep ettiği botların başında gelmektedir. Sizler de bu hileyi kullanmak isterseniz, aşağıdaki bağlantı aracılığı ile indirebilirsiniz.

İndirme Linkleri

Bu Metin2 Hile ile ilgili sormak istediğiniz soru varsa, konu altından sorabilirsiniz. İyi oyunlar.
 

Sponsor

Üst Alt