HesMt2 |1-105| Yeni Nesil Orta Emek Yapılı Server

Virtute Dei

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
Katılım
13 Tem 2020
Mesajlar
10
Tepkime puanı
6
OT Lira
121
Oyun
The Witcher 3


Gife tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz

Merhaba HesMt2 dünyasına hoşgeldin!
Bu emek server de diğer Metin2 Pvp'lerde yaşanan sorunları ve hataları baz alarak ilerledik ve gördüğümüz tüm sorunları düzelttik. Eşsiz bir MMO-RPG deneyimi seni bekliyor!
En ufak ayrıntıları düşünerek oyuncunun keyif almasını sağladık. Gelişmeye her zaman devam edecek olan oyunumuz, seni tam anlamıyla etkisi altına alacak. HesMt2'in sana vaat ettiği şeylerden biri de bu. Birkaç yıla yaydığımız araştırmalarımızda her zaman oyuncuların düşüncelerini dikkate aldık ve HesMt2'i yarattık. Aslında HesMt2 sana keyifli bir oyun hizmeti sağlamak için doğdu diyebiliriz. Artık bugda kalmak ya da exp kaybetmek yok hatta çok sık karşılaştığın log probleminizi de ortadan tamamen kaldırdık.

Oyunumuzu kısaca özetlemek gerekirse; • 1-105 Level Orta Emek Oyun Yapısı
 • Simya, Kuşak, Lycan, Derece, Levelli Pet vb. Sistemler YOK
 • Ot, Pul ve Pençeli Dönüşümler
 • Karakter Güvenlik Şifresi
 • Güvenli Bilgisayar Sistemi
 • BattlePass Sistemi
 • 8000 TL Ödül Havuzu
 • Otomatik Event Sistemi
 • Ticaret ve Pazar Geçmişi Sistemi
 • Yepyeni Kostümler ve Binekler
 • Lonca Ajan Sistemi
 • Lonca Geçmişi Sistemi
 • Lonca Toplantı Sistemi
SOSYAL BAĞLANTILAROYUNA BAŞLANGIÇ


DÖNÜŞÜMLER


ÇEVRİMDIŞI PAZAR

Çevrimdışı mağazalarınızı açarken rahatlık konusunda endişelenmenize gerek yok. Kolay ve kullanışlıdır. Çevrimdışı mağaza ile, ürünlerinizi farm yaparken ve çevrimdışıyken satabilirsiniz. Çevrimdışı mağazanızı açtıktan sonra ürün ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz. Bir çevrimdışı mağazanız en fazla 24 saatlik kurulabilir. Won ve Yang ile satış seçeneği mevcuttur.​

Çevrimdışı mağazanızı oluşturduktan sonra, herhangi bir map veya herhangi bir kanaldan pazarınıza yeni ürünler ekleyebilirsiniz.​

NESNE ARAMA


OKÇULAR DİBİNDE

Oyundaki uzaktan vuran tüm slotların seni sinirlendirmesine izin verme ! Artık farm yaparken oyundaki tüm slotlar dibinize kadar gelecek ve rahatlıkla farm yapabileceksiniz.

EKSTRA ENVANTER​Ekstra Envanterimiz geniş ve büyüktür, değerli ürünlerinizin düzenini korumak için 3 kategoriye ayrılmıştır ve toplam 6 sayfa sağlar.

UZAKTAN MARKET​DÜŞEN İTEMLERİ GÖRME​Slotlardaki soru işareti ikonuna tıklayarak içinden nelerin düşebileceğini görebilirsiniz

HIZLI BİYOLOG SİSTEMİ​Biyolog görevlerinizi yapmak için köye gelmenize artık gerek yok ! Herhangi bir haritada veya kanalda olmanız farketmeksizin hızlı bir şekilde uzaktan biyolog görevlerinizi yapabilirsiniz

HIZLI BK VE RUH TAŞI​Beceri Kitabı ve Ruh Taşı okurken artık duraklamanıza gerek yok. Hızlı bir şekilde becerilerinizi geliştirebilirsiniz

HIZLI KANAL DEĞİŞTİRME​Tekrar tekrar kullanıcı adı ve şifrenize gerek kalmadan hızlı bir şekilde farklı bir kanala geçiş yapabilirsiniz.

BOSS SAATLERİ TAKİP​YARDIMCI ŞAMAN​Yardımcı şaman sürekli peşinizde gezer. Üzerinizdeki şaman bonusları bittiğinde otomatik olarak sizi kutsar. Siz göndermediğiniz sürece yanınızdan ayrılmaz, oyun seçeneklerinden buffi şamanı gizleyebilirsiniz. Buffi şaman sizinle beraber kasılır ve zekası arttıkça verdiği özellikler de artar.

EVRİM SİSTEMİ​Oyunda 5 adet evrim mevcuttur. Silahınıza "Evrim Taşı" ile evrim basabilirsiniz. Evrim geliştirmelerinde sizden Bosslardan düşmekte olan Evrim Sandığından çıkan evrim taşları istemektedir. Her evrim silahınızın saldırı ve büyülü saldırı değerini arttırmaktadır. Evrim seviyesine göre silahınız parlayacaktır.

GÜVENLİK SİSTEMLERİ​

"Güvenli Bilgisayar" modu ile hesabınıza sizin bilgisayarınız dışında hiç bir bilgisayarın erişmesine izin vermeyebilirsiniz.​

"İtem Kilit Sistemi" ile Eşyalarınızı kilitleyerek eşya hırsızlarına karşı önlem alabilirsiniz.​

"Karakter Güvenlik Sistemi" ile Eşyalarınızı kilitleyerek eşya hırsızlarına karşı önlem alabilirsiniz.​
KAPANIŞ
Evet, tanıtımımızın sonuna geldik. Umarız beğenmişsinizdir.
HesMt2 konseptinin pvp serverler arasında en çok size hitap edeceğini ve HesMt2'de sizi sıcak bir şekilde karşılayabileceğimizi umuyoruz.
Türkiye'de ki en yeni metin2 pvp serverler arasında bulabileceğiniz en güzel ortam sizi bekliyor.
Son olarak, HesMt2'in duyurulmasından bu yana bizlerle olan ve bizlere her daim destek olan herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz.
 

Sponsor

Üst Alt