Fivem Yetkilendirme Ayarları

admin

Administrator
Yönetici
Admin
Katılım
15 May 2020
Mesajlar
171
Tepkime puanı
196
OT Lira
991
Oyun
Metin2
Öncelikle size tavsiye edeceğim program basit ve kullanışlı ara yüzü ile b programdır bunu kullanırsanız zorlanmadan ara yüze adapte olarak düzenleme işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Hazırsanız işlemlere geçelim

Verdiğim linkten programı indirdikten sonra Nex nex diyerek kurulumu yapalım daha sonra serverı aldığınız host şirketinden mysqull bilgilerini programa girelim sizler için giriş bilgileri nereye yazmanız gerektiğini ayarladım.

Image%202017-10-10%20at%205.07.27%20PM.png


Yeni tuşuna basmanız gerekiyor daha sonra serverı aldığınız host şirketinden aldığınız Mysquel bilgileri uygun şekilde doldurunuz.
Image%202017-10-10%20at%205.24.40%20PM.png
Uygun şekilde doldurulduğu tatirde sorunsuz Mysqull ana işlem tablosuna giriş yapabileceksiniz. Users tablosuna giriş yaptığınız taktirde ise karşınıza serverınıza gelen oyuncuların Steam Id numarasını görürsünüz.Grup bölümünde ise servera yetki vereceğiniz kişiler eklenmelidir yetki sıralaması şu şekilde olmalıdır. Super admin,Admin,Mod
hizalama sırası ile yetkilileri sıralayabilirsiniz
Steam Id finder sitesi
Steam Id si bulduğunuz kişiye bu şekilde yetki ve para verebilirsiniz. Money ve bank kısmını herkesin anladığını düşünüyorum pek deyinmeye gerek duymuyorum Tablo sayısı ise serverınıza mod ve eklenti eklediğinizde işleve bağlı olarak tablo sayısı artacaktır.Şunu söylemeden geçemeyeceğim mtlaka tablo ve Mysqull yedeklerini alın yoksa server patlayabilir.
 

Sponsor

Üst Alt