Fifa20 Kariyer Ucuz Wonderkid Önerileri (Sürekli Güncel)

Virtute Dei

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
Katılım
13 Tem 2020
Mesajlar
10
Tepkime puanı
6
OT Lira
120
Oyun
The Witcher 3
FIFA denince akla en az FUT kadar Kariyer Modu’nun da geldiği bir gerçek. Bu modu tercih eden FIFA'cının sıfırdan başlayarak, zirveye yürüdüğü ve bu yolculukta birçok genç yıldızın gelişimini izlediği kariyerinin başında, iyi ve ucuz wonderkid yakalaması hayati önem taşıyor. İşte bu sebeple sizlere bu listeyi hazırladık. Her zaman oyuncu eklenecek bu listeye bakmadan kariyere başlayan pişman oluyor!


Oyuncu AdıMevkiTakımDetayFiyat

Gavin Bazunu​

[GK]​


Man City​

Listemize kaleden başlıyoruz. Man City’nin genç file bekçisi Gavin Bazunu, oyuna başlarken henüz 17 yaşında ve 59’luk bir rating’e sahip. Ancak gelecekte 84 rating’e kadar ulaşabiliyor ve kalenizi uzun yıllar koruyabiliyor.

~250k €​

Eduardo Quaresma​


[CB]​


Sporting CP​


Sporting’in wonderkid’i Eduardo Quaresma’nın 64’lük rating’ine aldanmayın. Gelecekte 88 rating’e kadar çıkabiliyor ve taş gibi bir savunmacıya dönüşüyor. Bu fiyata onun gibisini bulmak zor.

~900k €​


Ki-Jana Hoever​


[RB]​


Liverpool​


Son olarak alt yapısından Trent-Alexander Arnold’u çıkaran Liverpool’da pek tabii ki wonderkid de bitmez genç sağ bek de... Ki-Jana Hoever de gelecekte şahane bir savunmacıya dönüşen bir sağ bek. Aynı zamanda stoperde de oynayabiliyor. Oyuncu gelecekte 85 rating’i görebiliyor.

~650k €​


Ethan Ampadu​


[CB]​


RB Leipzig​


Gerçek bir wonderkid cenneti olan RB Leipzig’in hemen hemen tüm oyuncuları gelecek vadediyor. Ancak içlerinden sadece Ampadu’nun fiyatı düşük. 1,2 milyona transfer edilebilen oyuncu gelecekte 86 rating’e yükselen bir CDM’ye dönüşüyor. Sadece saçları için bile alınmalı!

~1.2M €​


Takefusa Kubo​


[RM]​


Real Madrid​

Kubo, şu ana kadar sıraladığımız isimlere göre biraz pahalı. 3,6 milyona transferi mümkün olan “Gerçek Tsubasa”, oyunda geleceği en parlak CAM’lardan biri. En az 88 rating’i görebilen Kubo, oyunun mekaniklerine göre de çok iyi özelliklere sahip oluyor.

~3.6M €​


Agustín Urzi​


[LM]​

Club Atlético Banfield​


Bu kez biraz uzaklara gidip, Banfield’ın süper wonderkid’inden bahsedelim. 69 rating’e sahipken bile hız özellikleri 85-90... Ve bu oyuncunun gelecekte 87 rating’e kadar yükseldiğini düşünün! Kesinlikle oyunun geleceği en parlak LM’lerinden. 2,2 milyon ödemeye değer.

~2.2M €​


Angel Gomes​


[CAM]​


Man Utd​

Çok yönlü bir oyuncuyla listemize devam ediyoruz. Angel Gomes, 1,8 milyona transfer edilebilen ve gelecekte en az 86 rating’e ulaşabilen bir yetenek. Onu CAM, CM ya da LW pozisyonlarında oynatabilirsiniz. Oyununun bilhassa "balance" özelliği fazlasıyla dikkat çekiyor. Zayıf ayağının iyi olması da onu değerli kılıyor.

~1.8M €​

Andrés Perea​


[CDM]​


Atlético Nacional​

Sadece 600k’ya alınabilen kesinlikle oyunun en “saklı” yeteneklerinden biri. Rating’i 62’den 85’lere kadar sıçrayabilen oyuncu hem CDM hem de CM oynayabiliyor. Zayıf ayağını iyi kullanması ve uzun boyuyla dikkat çekiyor. Bu fiyata bu oyuncu kaçırılmamalı.

~600K €​


Bukayo Saka​


[LM]​


Arsenal​

Futbolda “uçak” diye tabir edilen oyunculardan olan Bukayo Saka, geleceğin en parlak kanat oyuncularından biri. RW ve LW pozisyonlarında oynayabilen oyuncu tam 20 puan rating sıçrama yaşayarak 86’lara kadar gelebiliyor. Müthiş bir hız, harika dripling özelliği ve bitiricilik... Daha ne olsun! Oyuncuyu her zaman olmasa da 1,2 milyona almak mümkün.

~2M €​


Mason Greenwood​


[ST]​


Man Utd​

1,5 milyon civarı bir bedel ödeyerek, genç ve geleceği parlak bir santrfor arıyorsak rotamızı İngiltere’ye çevirip, Mason Greenwood’u kadromuza katmalıyız. Man United’ın süper yeteneği gelecekte 87 rating’i görebiliyor. Hız özelliği kendisinin kanatlarda da kullanmamızı sağlıyor.

~2M €​Önerilerinizi yorumlarda belirtirseniz tablomuza ekleyebiliriz.​

 
Son düzenleme:

Sponsor

Üst Alt