hileciyiz

Mod ETS2 ProMods Dosyaları indir Full Tek Link - ProMods Nasıl Kurulur? v2.55

admin

Administrator
Yönetici
Admin
Katılım
15 May 2020
Mesajlar
178
Tepkime puanı
307
OT Lira
1,404
Oyun
Metin2
promods 2.51 e güncellendi
 

cixaxcs

Yeni Üye
Üye
Katılım
8 Tem 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
OT Lira
2
Oyun
euro
Ets2 Promods indir - Ets2 ProMods Download - promods full indir - promods tek link indir - ücretsiz promods - reklamsız promods indir - ets2 mp - truckers mp - promods mp - ets2 promods multiplayer
promods.jpg


2.55 Sürümüne Güncellendi - 20.04.2021

Promods, dosyalarını kendi sitelerinden 8 liraya(Paypal üzerinden ama TR de Paypal kapalı olduğu için mümkün değil satın alımınız) tek link şeklinde indirtiyor veya ücretsiz indirmek istenirse 7 adet dosyayı 300 kb/s hızda ve her 2 dosyada bir belli süre bekleterek indirme işlemine izin veriyor.
Biz sizleri bu çileden kurtarmak için v2.55 için yayınlanmış dosyaları tek link şeklinde paylaşıyoruz.(Sadece promods dosyalarıdır. Unutmayın promods'u online da veya single player da oynayabilmek için Euro Truck Simulator 2 oyununa ve tüm harita DLC lerine steamden sahip olmanız gerekmektedir.)
(These are only promods files. Please note that to play promods online or as a single player, you must have Euro Truck Simulator 2 and all map DLCs in steam.)


ETS2 ProMods v2.55 Kurulumu
  1. 7zip programını kurun
  2. Rarda çıkan "Mod Klasörüne At" başlıklı klasörde; 1 adet .scs ve 7 adet.7z uzantılı toplam 8 dosyayı Belgelerimdeki Euro Truck Simulator 2 klasöründe bulunan mod klasörüne atın.
  3. .7z uzantılı 7 dosyayı seçip 7zip programı ile "Buraya Ayıkla" deyin.
  4. Ardından Oyuna girin ve profilinizi seçip Mod Yöneticisine girin; ProMods ları aktif edin.
  5. Modumuz artık aktif ve unutmayın bu modla oyuna ilk girişinizde yükleme ekranında biraz bekleyeceksiniz, hata verdiğini düşünmeyin sabırla bekleyin çünkü ilk girişten sonra bir daha bekleme yapmayacaktır.

↑ Download Button ↑

Yapamadığınız veya anlamadığınız noktada yorum yapabilirsiniz.

Ayrıca Göz atmanızı tavsiye ederiz

ETS2 Multiplayer nasıl oynanır?
tşl
 

Sponsor

Üst Alt